POWIĘKSZANIE UST POZNAŃ

Powiększanie ust Poznań

Piękne, pełne i jędrne usta dodają urody każdej kobiecie. Jeśli natura nie obdarzyła nas takimi, możemy poprawić wygląd warg za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to w pełni bezpieczny zabieg, którego efekty są bardzo naturalne.


Przed dokonaniem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad i ustalamy, do jakiego wyglądu ust dąży Klientka. W zależności od tego podajemy odpowiednią ilość preparatu. Efekt, jaki daje powiększanie ust, utrzymuje się ponad pół roku.


Powiększanie ust to doskonała alternatywa dla Pań, które chcą podkreślić urodę, ale także zachować na dłużej młody wygląd. Jak wiadomo, wraz z wiekiem wokół ust zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki, a górna warga staje się cieńsza i bledsza. Jest to oczywiście związane z tym, że skóra traci na jędrności i elastyczności. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, w ciągu kilkudziesięciu minut usta mogą znów wyglądać „młodziej”, być pełniejsze, zdawać się bardziej uśmiechnięte.


Powiększanie ust – co warto wiedzieć?


Zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż przed wstrzyknięciem kwasu hialuronowego wargi są pokrywane specjalistycznym preparatem znieczulającym. Klientka spędza w gabinecie zabiegowym ok. 30 minut. Nakłucia igłą są bardzo delikatne i nie wywołują dyskomfortu.

Pozytywne efekty zabiegu są widoczne natychmiast – zmarszczki wokół ust znikają, wargi są jędrniejsze, bardziej sprężyste, idealnie nawilżone, zyskują piękny koloryt. Aby utrzymać taki stan, zabieg należy co pewien czas powtarzać.

Indywidualne Specjalistyczne Praktyki Lekarskie

  • dr n. med. Ingrid Dadej-Michalska - specjalista dermatologii, kosmetolog
  • dr n. med. Andrzej Michalski - specjalista okulistyki
  • lek. Małgorzata Rydlewska-Fojut - specjalista okulistyki

Rejestracja do poszczególnych gabinetów

Telefon komórkowy:
0 603 766 266

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz. od 12:00 do 18:00.
Terminy wizyt uzgadniane indywidualnie w godz. od 12:00 do 20:00.

Nowy adres:
Centrum medyczne – Gabinety Specjalistyczne
Os. Pod Lipami 101, 61-638 Poznań

(budynek poradni - pierwsze piętro)
Dołącz do nas na facebooku!