Wczytywanie...

Okulistyka, Medycyna estetyczna, Powiększanie ust

Dermatologia estetyczna - powiększanie ust

Obecnie poprawa wyglądu jest celem dla licznej grupy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Warto jednak zauważyć, że w niektórych przypadkach zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane celem zmniejszenia istotnych nieprawidłowości budowy ciała – na przykład znacznej asymetrii warg górnych i dolnych ust.


Zastosowanie najnowszych technologii czy preparatów biochemicznych pozwala na zmianę wyglądu zewnętrznego. Przykładowymi pozytywnymi efektami działań z zakresu medycyny estetycznej są: usunięcie bądź redukcja zmarszczek, powiększenie lub poprawa symetrii ust, ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy czy likwidacja przebarwień skórnych.

Piękne, pełne i jędrne usta dodają urody każdej kobiecie. Jeśli natura nie obdarzyła nas takimi, możemy poprawić wygląd warg za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to w pełni bezpieczny zabieg, którego efekty są bardzo naturalne.


Przed dokonaniem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad i ustalamy, do jakiego wyglądu ust dąży Klientka. W zależności od tego podajemy odpowiednią ilość preparatu. Efekt, jaki daje powiększanie ust, utrzymuje się ponad pół roku.


Powiększanie ust to doskonała alternatywa dla Pań, które chcą podkreślić urodę, ale także zachować na dłużej młody wygląd. Jak wiadomo, wraz z wiekiem wokół ust zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki, a górna warga staje się cieńsza i bledsza. Jest to oczywiście związane z tym, że skóra traci na jędrności i elastyczności.


dr n. med. Ingrid Dadej-Michalska
specjalista dermatologii, kosmetolog
dermatolog-dadej.pl

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, w ciągu kilkudziesięciu minut usta mogą znów wyglądać „młodziej”, być pełniejsze, zdawać się bardziej uśmiechnięte.Powiększanie ust – co warto wiedzieć?


Zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż przed wstrzyknięciem kwasu hialuronowego wargi są pokrywane specjalistycznym preparatem znieczulającym. Klientka spędza w gabinecie zabiegowym ok. 30 minut. Nakłucia igłą są bardzo delikatne i nie wywołują dyskomfortu.


Pozytywne efekty zabiegu są widoczne natychmiast – zmarszczki wokół ust znikają, wargi są jędrniejsze, bardziej sprężyste, idealnie nawilżone, zyskują piękny koloryt. Aby utrzymać taki stan, zabieg należy co pewien czas powtarzać.

Rejestracja telefoniczna 603-766-266