Wczytywanie...

Okulistyka, Medycyna estetyczna, Powiększanie ust

Dermatologia estetyczna - powiększanie ust

Obecnie poprawa wyglądu jest celem dla licznej grupy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Warto jednak zauważyć, że w niektórych przypadkach zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane celem zmniejszenia istotnych nieprawidłowości budowy ciała – na przykład znacznej asymetrii warg górnych i dolnych ust.


Zastosowanie najnowszych technologii czy preparatów biochemicznych pozwala na zmianę wyglądu zewnętrznego. Przykładowymi pozytywnymi efektami działań z zakresu medycyny estetycznej są: usunięcie bądź redukcja zmarszczek, powiększenie lub poprawa symetrii ust, ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy czy likwidacja przebarwień skórnych.

Piękne, pełne i jędrne usta dodają urody każdej kobiecie. Jeśli natura nie obdarzyła nas takimi, możemy poprawić wygląd warg za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to w pełni bezpieczny zabieg, którego efekty są bardzo naturalne.


Przed dokonaniem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad i ustalamy, do jakiego wyglądu ust dąży Klientka. W zależności od tego podajemy odpowiednią ilość preparatu. Efekt, jaki daje powiększanie ust, utrzymuje się ponad pół roku.


Powiększanie ust to doskonała alternatywa dla Pań, które chcą podkreślić urodę, ale także zachować na dłużej młody wygląd. Jak wiadomo, wraz z wiekiem wokół ust zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki, a górna warga staje się cieńsza i bledsza. Jest to oczywiście związane z tym, że skóra traci na jędrności i elastyczności.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, w ciągu kilkudziesięciu minut usta mogą znów wyglądać „młodziej”, być pełniejsze, zdawać się bardziej uśmiechnięte.Powiększanie ust – co warto wiedzieć?


Zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż przed wstrzyknięciem kwasu hialuronowego wargi są pokrywane specjalistycznym preparatem znieczulającym. Klientka spędza w gabinecie zabiegowym ok. 30 minut. Nakłucia igłą są bardzo delikatne i nie wywołują dyskomfortu.


Pozytywne efekty zabiegu są widoczne natychmiast – zmarszczki wokół ust znikają, wargi są jędrniejsze, bardziej sprężyste, idealnie nawilżone, zyskują piękny koloryt. Aby utrzymać taki stan, zabieg należy co pewien czas powtarzać.

Nasze usługi

powiększanie ust, mezoterapia i inne

  • Botox
  • mezoterapia
  • Cosmelan, Dermamelan (terapia przebarwień)
  • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
  • peelingi chemiczne
  • powiększanie ust, korekcja ust
  • lipoliza iniekcyjna
  • depilacja laserowa
  • leczenie nadpotliwości
  • elektrokoagulacja zmian skórnych (włókniaki, rozszerzone naczynka)

Badanie w kierunku nużeńca (demodex)

Diagnostyka i leczenie demodekozyZakażenie skóry twarzy i brzegów powiek nużeńcem ludzkim jest istotnym zagadnieniem diagnostycznym i terapeutycznym w praktyce dermatologicznej. W dobie aktywności zawodowej i dbania o dobry wygląd obecność wykwitów skórnych czy złuszczania naskórka na twarzy jest znaczącym problemem estetycznym, a zmiany te mogą być wynikiem demodekozy. Prawidłowe leczenie i pielęgnacja skóry twarzy pozwala na zmniejszenie objawów, a także eliminację patogenu.foto. Osobniki demodexa (nużeńca) na rzęsie ludzkiej

Cennik usług

Opis Cena
badanie w kierunku zakażenia nużeńcem (demodex) 90 zł
badanie dermatologiczne 150 zł
konsultacja z zakresu medycyny estetycznej 150 zł
Opis Cena
Zabiegi medycyny estetycznej są wyceniane indywidualnie. Przykładowe ceny:
mezoterapia od 300 zł
usuwanie zmarszczek od 500 zł
leczenie nadpotliwości od 1.000 zł
"Zdrowa skóra jest odzwierciedleniem dobrego samopoczucia." - Dr. Howard Murad